AT Žaluzie


AT ŽALUZIE - výroba, montáž i servis žaluzií

PROVOZOVNA ROLETY DEN NOC ROLETY DEN NOC VERTIKÁLNÍ FOTOŽALUZIE VERTIKÁLNÍ FOTOŽALUZIE POSUVNÉ STĚNY ZIMNÍ ZAHRADA S MARKÝZOU INTERIEROVÉ ROLETY PLISE PLISE ROLOVACÍ VRATA ŘÍMSKÉ ROLETY ROLETY VENKOVNÍ ROLETY VENKOVNÍ ZIMNÍ ZAHRADA MARKÝZA NA BALKONĚ VÝSUVNÁ MARKÝZA SCREENOVÉ ROLETY ŽALUZIE VENKOVNÍ ŽALUZIE VENKOVNÍ ŽALUZIE ATYP ŽALUZIE ATYP VERTIKÁLNÍ ŽALUZIE VERTIKÁLNÍ ŽALUZIE STŘÍDÁNÍ LÁTEK VERTIKÁLNÍ ŽALUZIE ŘEŠENÍ V PODKROVÍ

Rolety venkovní

Předokenní rolety vytváří v domě na přání dva různé světy. Jsou skutečně universální a chrání nejrůznějším způsobem.V době, kdy se staví domy stále blíže vedle sebe, nabízí nejlepší ochranu před nežádoucími pohledy do Vašeho soukromí. Stažené venkovní rolety představují navíc skvělou ochranu před silným slunečním zářením, krupobitím, sněhem, deštěm a prudkým větrem.

 

Ztráty tepla se díky vzduchovému polštáři mezi roletou a oknem sníží až o 35%. Tak lze ušetřit až 10% primárního paliva. Hluk z ulice se při zatažených roletách snižuje až o 10 decibelů. Rolety jsou skutečně univerzální a vyznačují se množstvím vynikajících vlastností v každém ročním období:

 • Chrání před zvědavými pohledy
 • Chrání před sluncem
 • Chrání před povětrnostními vlivy
 • Chrání před hlukem
 • Chrání před chladem
 • Zvýšená ochrana proti vloupání zejména u rolety typu Security
 • Chrání před pronikáním tepla zvenku dovnitř
 • Chrání před unikáním tepla zevnitř ven
 • Regulace množství světla
 • Chrání před hmyzem (na přání integrována síť proti hmyzu)

Volba správného typu závisí na požadavcích, které budete na výrobek klást. 

Abychom vyhověli potřebám všech zákazníků, nabízíme širokou paletu hliníkových lamel vyplněných polyuretanovou pěnou. Těm z Vás, kteří upřednostňují ochranu proti násilnému vniknutí, doporučujeme extrudované lamely v kombinaci s dalšími osvědčenými zabezpečovacími prostředky, jako jsou např. zajištění na klíč, zástrče a automatická jištění.  

Používané barvy jsou odolné proti otěru a nepodléhají působení vlivů znečištěného prostředí. I po letech zůstanou jejich barvy stejně výrazné. 

Ovládacích systémů je několik druhů, od ručního ovládání lankem, páskem nebo pružinou až po elektromotory řízené dálkovým ovládáním. Ovládání rolet pomocí spínačů nebo dálkového ovládání bude hračkou i pro Vaše děti. Stačí jen zmáčknout tlačítko a rolety se tiše nastaví do polohy, kterou si budete přát. Ovšem nemusíte s roletami manipulovat vůbec. Řídící automatické systémy Vám umožní naprogramovat v týdenním cyklu pohyb rolet podle Vašich představ.

Kontakt

AT ŽALUZIE
Josef Táborský
Ovocná 255, 285 71 Vrdy
IČ 48675733, DIČ CZ5708221827               E.Č.320500-17341-00

VOLEJTE ZDARMA !

tel.: 777 555 560
e-mail: taborsky@mybox.cz
Působíme především v oblastech: Čáslav, Kutná Hora, Chrudim, Pardubice, Kolín, Havlíčkův Brod, Praha

 

CZplus – pečeť dlouhodobé spolupráce a kvality
Cookies
Doporucujeme: Pension u Bakaláře, Vysoké Mýto nabízí levné ubytování, stravování a hotová jídla. Objednejte si nový nábytek do svého domu, bytu či kanceláře přes internet. Nábytek Karolína nabízí dětský nábytek, kancelářské židle, konferenční stolky, obývací stěny, ložnice, věšáky, počítačové stoly, TV stolky, postele, regály a matrace za výhodné ceny. Ubytování v apartmánech a stravování v místní restauraci, kde si vyberete z bohaté nabídky domácí české kuchyně.