AT Žaluzie


AT ŽALUZIE - výroba, montáž i servis žaluzií

PROVOZOVNA ROLETY DEN NOC ROLETY DEN NOC VERTIKÁLNÍ FOTOŽALUZIE VERTIKÁLNÍ FOTOŽALUZIE POSUVNÉ STĚNY ZIMNÍ ZAHRADA S MARKÝZOU INTERIEROVÉ ROLETY PLISE PLISE ROLOVACÍ VRATA ŘÍMSKÉ ROLETY ROLETY VENKOVNÍ ROLETY VENKOVNÍ ZIMNÍ ZAHRADA MARKÝZA NA BALKONĚ VÝSUVNÁ MARKÝZA SCREENOVÉ ROLETY ŽALUZIE VENKOVNÍ ŽALUZIE VENKOVNÍ ŽALUZIE ATYP ŽALUZIE ATYP VERTIKÁLNÍ ŽALUZIE VERTIKÁLNÍ ŽALUZIE STŘÍDÁNÍ LÁTEK VERTIKÁLNÍ ŽALUZIE ŘEŠENÍ V PODKROVÍ

Plisé

Plisé umožňují zastínit i velmi atypické provedení oken, např. kruhové, půlkruhové, šikmé i trojúhelníkové okenní tvary. Používají se také na střešní okna a zimní zahrady. Doporučujeme je proto využít všude tam, kde nelze nainstalovat jiné typy žaluzií nebo z dekorativních důvodů.

Stínícím materiálem je skládaná technická textilie, která je opatřena povrchovou úpravou proti přilnutí prachu a jiných nečistot. Díky této speciální úpravě se tekutina do látky nevsaje ale steče a nezašpiní ji.
Jako všechny druhy, tak i žaluzie Plisé dodáváme v mnoha barevných odstínech různou intenzitou průsvitnosti. Základním materiálem je 100% polyester, některá provedení těchto žaluzií jsou na povrchu opatřena hliníkem, který je na látku nanášen napařovací technologií, jejichž smyslem je maximálně zvýšit odraz slunečního záření.

 

Kontakt

AT ŽALUZIE
Josef Táborský
Ovocná 255, 285 71 Vrdy
IČ 48675733, DIČ CZ5708221827               E.Č.320500-17341-00

VOLEJTE ZDARMA !

tel.: 777 555 560
e-mail: taborsky@mybox.cz
Působíme především v oblastech: Čáslav, Kutná Hora, Chrudim, Pardubice, Kolín, Havlíčkův Brod, Praha

 

CZplus – pečeť dlouhodobé spolupráce a kvality
Cookies
Doporucujeme: Pension u Bakaláře, Vysoké Mýto nabízí levné ubytování, stravování a hotová jídla. Objednejte si nový nábytek do svého domu, bytu či kanceláře přes internet. Nábytek Karolína nabízí dětský nábytek, kancelářské židle, konferenční stolky, obývací stěny, ložnice, věšáky, počítačové stoly, TV stolky, postele, regály a matrace za výhodné ceny. Ubytování v apartmánech a stravování v místní restauraci, kde si vyberete z bohaté nabídky domácí české kuchyně.