AT Žaluzie


AT ŽALUZIE - výroba, montáž i servis žaluzií

PROVOZOVNA ROLETY DEN NOC ROLETY DEN NOC VERTIKÁLNÍ FOTOŽALUZIE VERTIKÁLNÍ FOTOŽALUZIE POSUVNÉ STĚNY ZIMNÍ ZAHRADA S MARKÝZOU INTERIEROVÉ ROLETY PLISE PLISE ROLOVACÍ VRATA ŘÍMSKÉ ROLETY ROLETY VENKOVNÍ ROLETY VENKOVNÍ ZIMNÍ ZAHRADA MARKÝZA NA BALKONĚ VÝSUVNÁ MARKÝZA SCREENOVÉ ROLETY ŽALUZIE VENKOVNÍ ŽALUZIE VENKOVNÍ ŽALUZIE ATYP ŽALUZIE ATYP VERTIKÁLNÍ ŽALUZIE VERTIKÁLNÍ ŽALUZIE STŘÍDÁNÍ LÁTEK VERTIKÁLNÍ ŽALUZIE ŘEŠENÍ V PODKROVÍ

Roletky interierové látkové

Látkové rolety jsou žádaným doplňkem v interiéru, pro jednoduchost a jejich design. Tyto rolety se zpravidla montují nad hranu výklenku okna do stěny nebo stropu. Takto získáme kvalitní zastínění a docílíme moderního vzhledu.


Na látkové rolety zle použít řadu barevných textilií včetně procenta zastínění. Použít se dají textilie od 25 % zastínění až po 100 % zatemnění. Novinkou je i použivání tzv. „ screenových“ materiálů, kdy zastiňující plochu tvoří skelné vlákno potežené PVC, vše je dokonale propleteno a látka pak připomíná jemnou síť – výborná odolnost proti ušpinění, moderní vzhled, dobrá účinost proti slunci a při tom neubírá prosvětlenosti interiéru.

Jedná se o interiérové roletky s bočním ovládáním řetízkovým mechanismem,kde původní dřevěný samotoč nahrazuje hliníková trubka,na níž je připevněna látka. Je charakteristická vysoce estetickým vzhledem a jednoduchostí montáže i ovládání.  

 

Kontakt

AT ŽALUZIE
Josef Táborský
Ovocná 255, 285 71 Vrdy
IČ 48675733, DIČ CZ5708221827               E.Č.320500-17341-00

VOLEJTE ZDARMA !

tel.: 777 555 560
e-mail: taborsky@mybox.cz
Působíme především v oblastech: Čáslav, Kutná Hora, Chrudim, Pardubice, Kolín, Havlíčkův Brod, Praha

 

CZplus – pečeť dlouhodobé spolupráce a kvality
Cookies
Doporucujeme: Pension u Bakaláře, Vysoké Mýto nabízí levné ubytování, stravování a hotová jídla. Objednejte si nový nábytek do svého domu, bytu či kanceláře přes internet. Nábytek Karolína nabízí dětský nábytek, kancelářské židle, konferenční stolky, obývací stěny, ložnice, věšáky, počítačové stoly, TV stolky, postele, regály a matrace za výhodné ceny. Ubytování v apartmánech a stravování v místní restauraci, kde si vyberete z bohaté nabídky domácí české kuchyně.