AT Žaluzie


AT ŽALUZIE - výroba, montáž i servis žaluzií

PROVOZOVNA ROLETY DEN NOC ROLETY DEN NOC VERTIKÁLNÍ FOTOŽALUZIE VERTIKÁLNÍ FOTOŽALUZIE POSUVNÉ STĚNY ZIMNÍ ZAHRADA S MARKÝZOU INTERIEROVÉ ROLETY PLISE PLISE ROLOVACÍ VRATA ŘÍMSKÉ ROLETY ROLETY VENKOVNÍ ROLETY VENKOVNÍ ZIMNÍ ZAHRADA MARKÝZA NA BALKONĚ VÝSUVNÁ MARKÝZA SCREENOVÉ ROLETY ŽALUZIE VENKOVNÍ ŽALUZIE VENKOVNÍ ŽALUZIE ATYP ŽALUZIE ATYP VERTIKÁLNÍ ŽALUZIE VERTIKÁLNÍ ŽALUZIE STŘÍDÁNÍ LÁTEK VERTIKÁLNÍ ŽALUZIE ŘEŠENÍ V PODKROVÍ

Zabezpečovací a kamerové systémy

 

Zabezpečovací systém

Moderní bezdrátový zabezpečovací systém určený k ochraně domů. Hodí se jak pro obytné prostory, tak i obchody, kanceláře, sklady dílny apod. Lze bezdrátově hlídat automobily na veřejném parkovišti. Může hlásit vloupání, požár, zatopení vodou, nebezpečí mrazu, nebezpečí přehřátí, zdravotní obtíže, přepadení, a případně další rizika. 

Systémů pro monitorování a elektronické zabezpečení je spousta, proto pro větší názornost popíši, jak je možné je nakombinovat v praxi:

Jak to chodí u mě:

Jsem na dovolené, třeba v zahraničí a telefon crrr : vezeme vám zboží, jste doma? Ne, nejsem, ale nevadí, přepnu se na mobilu na internetový prohlížeč a najedu na správnou kameru a už Vás vidím před domem. Prosím, jestli můžete jít ke garáži, otvírám Vám (ťuk na mobilu) a složte mi to tam doleva, ne ještě kousek dál, ano tady, děkuji, vidím Vás, vyjděte prosím ven, zavírám garáž -ťuk.

Otočím se a opaluji si právě druhou půlku... - těla.

Anebo - zdržel jsem se vyjímečně v hospodě, jinak hodná manželka zamkne a "omylem" nechá klíč v zámku.

Jsem také hodný manžel, neobtěžuji, neškrábu a neťukám na dveře, ťuknu jenom na mobil (bez kterého ani ránu..) a vrata se otvírají...

Abych jenom nechválil, další kamerou se dívám na papoušky- taky přímo do budky, lezou tam, sprosťárny vyvádějí, ale vejce nesnesou a nesnesou!...

Systém zasílá při poplachu fotografie (na mobilní telefon a počítač). Díky tomu je vidět co se v místě skutečně děje.

Zařízení umožňuje ovládat elektrické zámky, garážová vrata, brány apod. Ovládání je možné zadáním číselného kódu, přiložením bezdotykového čipu, dálkovým ovladačem nebo mobilním telefonem. Otevírání je přitom logicky propojeno s funkcí střežení objektu.

Systém nabízí i domácí automatizaci (ovládání spotřebičů a zařízení v objektu, řízení topení atd.). To vše na dálku, například z dovolené, pomocí mobilního telefonu. 

Systém je koncipován jako bezdrátový a díky tomu je jeho instalace snadná. Připojit lze také klasické prvky kabelem. Drátové a bezdrátové periferie lze libovolně kombinovat, takže je možná jak zcela bezdrátová, tak drátová anebo kombinovaná sestava. 

 

Kamerové systémy

Kamerové systémy jsou jednou ze součástí komplexního zabezpečovacího systému. Můžete jednoduše kontrolovat Vaše prostory, jak ve dne, tak i v noci, ale také kontrolovat práci Vašich zaměstnanců. Velice důležitý je také psychologický efekt.

Pronájem alarmu

Jste celý rok doma a zabezpečení nepotřebujete. Ale odjííždíte na dovolenou nebo máte rozestavěný dům?

Nabízíme Vám pronájem alarmu na přechodnou dobu.

Rychlá instalace do jedné hodiny a bez zásahu do konstrukce objektu.

Kontakt

AT ŽALUZIE
Josef Táborský
Ovocná 255, 285 71 Vrdy
IČ 48675733, DIČ CZ5708221827               E.Č.320500-17341-00

VOLEJTE ZDARMA !

tel.: 777 555 560
e-mail: taborsky@mybox.cz
Působíme především v oblastech: Čáslav, Kutná Hora, Chrudim, Pardubice, Kolín, Havlíčkův Brod, Praha

 

CZplus – pečeť dlouhodobé spolupráce a kvality
Cookies
Doporucujeme: Pension u Bakaláře, Vysoké Mýto nabízí levné ubytování, stravování a hotová jídla. Objednejte si nový nábytek do svého domu, bytu či kanceláře přes internet. Nábytek Karolína nabízí dětský nábytek, kancelářské židle, konferenční stolky, obývací stěny, ložnice, věšáky, počítačové stoly, TV stolky, postele, regály a matrace za výhodné ceny. Ubytování v apartmánech a stravování v místní restauraci, kde si vyberete z bohaté nabídky domácí české kuchyně.