AT Žaluzie


AT ŽALUZIE - výroba, montáž i servis žaluzií

PROVOZOVNA ROLETY DEN NOC ROLETY DEN NOC VERTIKÁLNÍ FOTOŽALUZIE VERTIKÁLNÍ FOTOŽALUZIE POSUVNÉ STĚNY ZIMNÍ ZAHRADA S MARKÝZOU INTERIEROVÉ ROLETY PLISE PLISE ROLOVACÍ VRATA ŘÍMSKÉ ROLETY ROLETY VENKOVNÍ ROLETY VENKOVNÍ ZIMNÍ ZAHRADA MARKÝZA NA BALKONĚ VÝSUVNÁ MARKÝZA SCREENOVÉ ROLETY ŽALUZIE VENKOVNÍ ŽALUZIE VENKOVNÍ ŽALUZIE ATYP ŽALUZIE ATYP VERTIKÁLNÍ ŽALUZIE VERTIKÁLNÍ ŽALUZIE STŘÍDÁNÍ LÁTEK VERTIKÁLNÍ ŽALUZIE ŘEŠENÍ V PODKROVÍ

Garážová vrata a mříže

Garážová vrata jsou důležitým architektonickým prvkem. Díky barevným možnostem a elegantnímu provedení zdůrazní celkový vzhled Vašeho domu i garáže. 

Bezpečnost

Rolovací garážová vrata jsou v každém ohledu spolehlivá. Pancíř, vyrobený z lamely PA 77, je odolný proti mechanickému tlaku a pevné vodící lišty zabraňují jeho vytržení. Mezi standardní bezpečnostní prvky patří také zajištění proti násilnému zvednutí pancíře. Elektromagnetická brzda motoru, který pohání vrata, v kombinaci s blokovacími držáky zmaří veškeré pokusy o násilné otevření vrat. Nezapomínáme také na bezpečnost při obsluze vrat. Použitím infrazávory eliminujeme riziko úrazu nebo poškození vozidla. Ve chvíli, kdy se v zorném poli fotobuňky objeví jakákoliv překážka, je pohyb vrat okamžitě zastaven. Problém není ani náhlý výpadek elektrického proudu. V takovém případě lze vrata otevřít pomocí nouzové kliky.

Možnosti využití

Zvednutý pancíř nezakrývá výhled do ulice, čímž výrazně zvyšuje při výjezdu z garáže bezpečnost řidiče i kolemjdoucích chodců. Lamely, z nichž je pancíř složen, jsou charakteristické svou výbornou tepelnou a akustickou izolací. Díky tomu prostor garáže nezamrzá a zároveň silně omezuje hlučnost zvenčí i zevnitř. Použitím lamel s prosklením pak docílíme zvýšení světla v garáži. Pohodlná obsluha Pohodlnou manipulaci s vraty vám umožní použití elektrických pohonů. Díky dálkovému ovládání můžete otvírat a zavírat vrata, nebo zapnout osvětlení v garáži (dodatečná verze), aniž byste museli vystoupit z auta. Hliníková lamela PA 77 Lamely jsou zhotoveny z vysoce kvalitního hliníkového plechu, určeného k výrobě pancířů rolovacích vrat, kde je kladen důraz především na bezpečnost.

Speciální tvar lamel, odpovídající tloušťka plechu a zpevňovací pěna umožňuje vyrobit stabilní lamelový pancíř, odolný proti mechanickému poškození. Plechy jsou pokryty kvalitním polyesterovo-polyamidovým lakem, odolným proti nepříznivým atmosférickým vlivům, a s dokonalou stálostí barev. Hliníkové lamely patří mezi ekologicky čisté výrobky, nevyžadující speciální údržbu a časté mytí. Polyuretanová pěna, která tyto lamely vyplňuje, neobsahuje freony a při výrobě barevného laku pokrývajícího plechy nebylo použito olova ani kadmia. Výraznou předností lamel je jejich dlouhodobá životnost. Podle potřeby lze také v pancíři kombinovat lamely plné s prosklenými. Vrata se vyrábí ve všech barevných odstínech.

Rolovací mříže

Rolovacímříže jsou vyrobené z extrudovaných hliníkových profilů s krycí výškou 80 mm z materiálu ALUPROF. Mříž se roluje do roletové schránky z válcovaného hliníkového plechu, který je zpravidla umístěn v nadpraží za otvorem. Mříže lze (dle provedení) vybavit tzv. plovoucí hřídelí, která šetří motor a opotřebení lamel. Vodící lišty jsou z extrudovaného hliníku, koncová lamela je opatřena těsnící gumou. Rolovací mříže jsou standardně vybaveny trubkovým motorem. Za příplatek je mříž vybavená motorem s NHK (motorem s převodovkou, umožňující otevření mříží i při výpadku el.proudu) a klikou. Pro zvýšení komfortu je možno použít venkovní klíčový spínač, dálkové ovládání atd..

 Bezpečnost

Rolovací mříže jsou bezpečným řešením.
Jsou standardně vybaveny zabezpečením proti otevření (elektromagnetická brzda)
zabezpečovací systém proti přimáčknutí osob při zavíraní (kontaktní bezpečnostní čidlo v dolní liště nebo fotobuňky)
elektronické zajištění proti samovolnému rozvinutí mříže(pádová brzda)
havarijní ruční systém otevření míže.

Funkčnost

Navíjecí mříž je všestranným řešením. Navíjecí mříže jsou určeny k montáži jak v nově budovaných objektech tak v objektech již existujících. Základní funkcí navíjecí mříže je zabezpečení objektu a současně :
expozice výkladní skříně
zajištění ventilace v obchodních pasážích a v podzemních garážích
použití prosklení v mřížovém profilu, které má za úkol dodatečné zabezpečení před větrem a jinými atmosférickými vlivy.

Kontakt

AT ŽALUZIE
Josef Táborský
Ovocná 255, 285 71 Vrdy
IČ 48675733, DIČ CZ5708221827               E.Č.320500-17341-00

VOLEJTE ZDARMA !

tel.: 777 555 560
e-mail: taborsky@mybox.cz
Působíme především v oblastech: Čáslav, Kutná Hora, Chrudim, Pardubice, Kolín, Havlíčkův Brod, Praha

 

CZplus – pečeť dlouhodobé spolupráce a kvality
Cookies
Doporucujeme: Pension u Bakaláře, Vysoké Mýto nabízí levné ubytování, stravování a hotová jídla. Objednejte si nový nábytek do svého domu, bytu či kanceláře přes internet. Nábytek Karolína nabízí dětský nábytek, kancelářské židle, konferenční stolky, obývací stěny, ložnice, věšáky, počítačové stoly, TV stolky, postele, regály a matrace za výhodné ceny. Ubytování v apartmánech a stravování v místní restauraci, kde si vyberete z bohaté nabídky domácí české kuchyně.